freedom.

2011. augusztus 9., kedd

A normális emberek unalmasak! xD
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten
címkék: vélemény, vicces
pötyögte: dito

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb bejegyzés Régebbi bejegyzés Főoldal
Feliratkozás: Megjegyzések küldése (Atom)

Címkék

álom barátság bizalom boldog csalódás csók dalszöveg élet emlék erotikus érzelmek félelem férfi film harag hiány kutya mosoly múlt nő ölelés saját szabadság szem szerelem szomorú titok vélemény vicces videó zene

fotóim.

  • » frázis. « (6új)

keresés.

online.

chat.

követők.♥

archive.

  • ►  2018 (1)
    • május (1)
  • ►  2017 (6)
    • január (6)
  • ►  2016 (3)
    • április (3)
  • ►  2015 (15)
    • augusztus (7)
    • július (2)
    • március (6)
  • ►  2014 (28)
    • december (2)
    • november (1)
    • október (3)
    • július (4)
    • június (3)
    • május (3)
    • április (2)
    • március (1)
    • február (7)
    • január (2)
  • ►  2013 (87)
    • december (6)
    • november (3)
    • október (4)
    • szeptember (10)
    • augusztus (7)
    • július (10)
    • június (3)
    • május (12)
    • április (2)
    • március (10)
    • február (5)
    • január (15)
  • ►  2012 (230)
    • december (8)
    • november (9)
    • október (17)
    • szeptember (15)
    • augusztus (12)
    • július (19)
    • június (17)
    • május (18)
    • április (23)
    • március (37)
    • február (28)
    • január (27)
  • ▼  2011 (463)
    • december (14)
    • november (27)
    • október (49)
    • szeptember (98)
    • augusztus (126)
    • július (149)

szösszenet.

  • (nincs cím)
    Gondoltál-e valaha arra, hová kerülnek azok a gondolatok, amelyeket nem mondasz ki, és nem váltasz tettekre, melyekről - úgy hiszed -, rajta...
  • (nincs cím)
    Ne rejtőzz el, ha érkeznék. Ne engedj el, ha indulnék..
  • A médium.
    Az idő nem megfizethető, mégis semmibe sem kerül nekünk, azt tehetünk vele amit akarunk, de nem birtokolhatjuk, eltölthetjük, de nem tarth...
  • (nincs cím)
    Ne a múltja érdekeljen, hanem az, hogy kivé válik melletted. Hogy szeret, és hogy téged választott. Nem véletlenül a múltja a múltja. V...
  • (nincs cím)
    Semmi sem gyógyít úgy, mint a mosoly és a nevetés. Ha könnyedebb lélekkel éljük a világot, azt mutatja: szívünk a helyén.

ajánló.

adri. andrejjah. angyalka. boldogság. desire. kis manó. nadett. nutella. nilla. ranna. vinita.

kedvenceitek.

  • (nincs cím)
    A Férfi értékét elárulja a mellette álló Hölgyének mosolya..
  • Pillangó hatás.
      A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának a rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén..
  • Charlie St. Cloud halála és élete.
    ‎Bízz magadban ha a tenger lángra kap, merj szeretni mikor a csillagok visszafelé járnak..
  • (nincs cím)
    Szó nincs rá milyen szédületes érzés, mikor az ölel magához, kinél ott felejtetted a lelked.
  • hókuszpók.
    amióta tudom, hogy Hókuszpók, csak egy kitalált lény, megnyugodtam, hogy a törpék biztonságban vannak :D
  • (nincs cím)
    Egy kapcsolat két emberről szól, de néhány r*banc nem tud számolni!
  • volt olyan.
    Volt olyan, akit akartam, s volt olyan, akinek hazudtam, s lesz még olyan, akivel újra teszem. Volt olyan, aki megkapott, s volt olyan, ak...
  • (nincs cím)
    Múltad sok emberrel lehet.. de jövőd csak egyel lesz igazán!
  • (nincs cím)
    Nem az a jó nő, akivel mindenki le akar feküdni, hanem aki mellett mindenki fel akar ébredni!
  • (nincs cím)

információk.

ÍRÓ: dito
CÍM: freedom.
KEZDÉS: 2011. július 13.
TÉMA: idézetek
ÜZEMELTETŐ: Blogger
E-MAIL: jankodito@gmail.com
Ne lopj! Köszi :)

szerkesztő.

Saját fotó
dito
Teljes profil megtekintése
Üzemeltető: Blogger.